top of page

10 parimat soovitust REFLEKSOLOOGILT, Angeelika Sotnikult

Refleksoloog Angeelika Sotnik, Bliss Teraapiakeskus

Tere tulemast keha tervendamise kunsti ja teaduse valdkonda - refleksoloogiasse. Siin artiklis toon Sinuni huvitavat refleksoloogia kohta ning 10 REFLEKSOLOOGIA PUNKTI koos juhendiga, et saaksid kodus ise neid avastada ja tunnetada.


Refleksoloogia on tervendava puudutuse kunst, kus iidsete juhiste järgi vabastatakse kehas võime taasluua tervendav tasakaal ja elujõud. Refleksoloogia võib pakkuda lahendust nii tervisemure korral kui ka olla oluliseks toeks pingelisel eluperioodil.

Kui refleksoloog on vabastanud energia blokeeringud, lõdvestanud pingestruktuurid ning vähendanud refleksoloogilise piirkonna tundlikkust, on sellel mitmeid POSITIIVSEID ja KASULIKKE MÕJUSID:

-Sa tunned kuidas lõõgastud, igapäevaselt vähenevad stressi ja ärevuse seisundid.

-Sa tunned, kuidas Sul on rohkem energiat ja elujõudu.

-Sinu vereringe ja lümfivedeliku liikumine paraneb ja keha ei hoia kinni toksiine.

-Regulaarsed seansid tugevdavad keha immuunsüsteemi, suurendavad keha vastupanuvõimet haigustele ja infektsioonidele.

-Sa tunned, kuidas keha on hormonaalselt rohkem tasakaalus.

-Sa saad abi paljusid kimbutava pearingluste puhul.

-Valuaistingud ja lihaspinged vähenevad, sh krooniline valu, peavalu, seljavalu.

-Peale seanssi koged sügavamat und ning puhkad paremini välja, refleksoloogia on väga hea toetus unehäirete ja unetuse puhul.

-Sa tunned, kuidas seedimine on parem. Leevenevad mured nagu kõhukinnisus või muud seedehäired.

-Sa tunned, kuidas Sinu emotsionaalne tasakaal on parem. Sul on kergem vastu astuda keerulistele olukordadele ja oskad end hoida ärevuse ja stressi eest.


Kui Sul tekkis juba äratundmine, et soovid kogeda ja toetust saada refleksoloogia seansist, siis aja leiad siin:
MIS ON REFLEKSOLOOGIA


Refleksoloogia on iidne tervendamise kunst, mis pärineb tuhandeid aastaid tagasi nii Hiinast kui ka Egiptusest ning mis on leidnud tunnustust üle kogu maailma tänu oma võimele leevendada stressi, edendada lõõgastumist ja tasakaalustada keha energiaid.

 

Refleksoloogia on praktika, mis tugineb ideele, et keha erinevad osad ja organid kajastuvad teatud punktides kätel, jalgadel ja kõrvade peal. Kui neid tsoone stimuleerida, võib see aidata taastada keha loomulikku tasakaalu ja edendada tervist. Refleksoloogid usuvad, et iga tsoon on seotud konkreetse organi või kehaosa energiakanalitega ning nende punktide masseerimine või surve avaldamine võib parandada energia voolamist ja elundite toimimist.

 


10 PARIMAT TSOONI, mida kodus tunnetada ja vajutada


Mõned olulised tsoonid, mida võiksid teada ja koheselt kasutada, asuvad peamiselt kätel ja jalgadel.

Alljärgnevalt leiad nende tsoonide kohta infot ning ka pildid, kuidas neid leida.

Pea meeles, et refleksoloogia on individuaalne ning iga inimene võib kogeda erinevaid reaktsioone erinevatele punktidele.

Alusta õrnalt ja suurenda järk-järgult survet vastavalt oma mugavusele.

Teades olulisi tsoone ja õppides nende stimuleerimist, saad aidata leevendada stressi, valu ja muid ebamugavusi, ning toetada üldist tervist ja heaolu.


ENNE KUI ALUSTAD


Leia mugav ja vaikne keskkond:

Vali rahulik koht, kus saad lõdvestuda ja keskenduda.


Valmistu:

Enne refleksoloogiaga alustamist lõdvesta oma keha mõne sügava hingamisharjutusega.


Teadvusta tsoone:

Õpi tundma peamisi tsoone oma kehal, eriti kätel ja jalgadel.


Rakenda survet:

Kasuta oma sõrmi või spetsiaalset refleksoloogia tsoonipulka, et masseerida või avaldada survet tsoonidele. Alusta õrnalt ja suurenda survet järk-järgult vastavalt oma mugavusele.

Keskendu hingamisele:

Hinga sügavalt ja keskendu oma hingamisele, et süvendada lõdvestumist ja suurendada refleksoloogia mõju.

Tunnete jälgimine:

Pööra tähelepanu sellele, kuidas tunned end enne ja pärast refleksoloogia seanssi. Märka, kas on tekkinud muutusi sinu enesetundes, stressitasemes või füüsilises heaolus.

 

5 olulist tsooni jala tallal


5 tsooni jalatallal, Refleksoloog Angeelika Sotnik

1. Stress ja ärevus:

Kanna all olev kaar: See tsoon asub kanna all, umbes keskosa lähedal. Seda piirkonda masseerides või sõrmedega survet avaldades aitad leevendada stressi ja ärevust ning soodustada üldist lõõgastumist.


2. Valu leevendamine:

Kannakõõluse ja jala keskosa vaheline ala: See tsoon asub kannakõõluse ja jala keskosa vahel. Masseerides seda ala või avaldades sellele survet aitad leevendada erinevat

tüüpi valu, sealhulgas seljavalu ja lihaspingeid.


3. Seedeprobleemid:

Jala keskosa sisemine külg: See tsoon asub jala keskosa sisemisel küljel. Masseerides seda piirkonda või avaldades sellele survet aitad leevendada seedehäireid ja soodustada seedimist.


4.Uneprobleemid:

Varbaotsad: Iga varbaots on seotud konkreetse organiga. Masseerides vastavat varba otsa või selle ümbrust aitad parandada une kvaliteeti ja sügavust ning võidelda unehäiretega nagu unetus.


Suur varbaots: Pea ja aju.

Teine varbaots: Kopsud.

Kolmas varbaots: Neerud ja kusepõis.

Neljas varbaots: Soolenääre ja seedesüsteem.

Väike varbaots: Süda ja rindkere piirkond.

 

5. Immuunsüsteemi tugevdamine:

Pöia all olev kaar: See on üldine tsoon, mis asub keskel jala pöia all. Stimuleerides seda ala või avaldades sellele survet aitad tugevdada immuunsüsteemi ja suurendada keha vastupanuvõimet haigustele ja infektsioonidele.


 

5 olulist tsooni kätel


Refleksoloog Angeelika Sotnik, Bliss Teraapikakeskus

1. Stress ja ärevus:

Pöidla ja sõrmuse sõrme vaheline piirkond: See tsoon asub pöidla ja sõrmuse sõrme vahelisel alal peopesal. Masseerides seda piirkonda või avaldades sellele survet aitad leevendada stressi ja ärevust ning soodustada üldist lõõgastumist.


2. Valu leevendamine:

Randme sisemine külg: See tsoon asub randme siseküljel, lähemal käe pöidla poolsele küljele. Masseerides seda piirkonda või avaldades sellele survet aitad leevendada erinevat tüüpi valu, sealhulgas peavalusid ja kätevalu.


3. Seedeprobleemid:

Pöidla ja käe tagumine külg, peopesa ja randme vahele jääv ala: See tsoon asub pöidla ja käe tagumise külje vahel, peopesal, käe keskosa lähedal. Masseerides seda piirkonda või avaldades sellele survet aitad leevendada seedehäireid ja soodustada seedimist.


4. Uneprobleemid:

Käe tagumine külg, peopesa ja randme vahele jääv ala: See tsoon asub ka käe tagumise külje peopesa ja randme vahelisel alal. Masseerides seda piirkonda või avaldades sellele survet aitad parandada une kvaliteeti ja sügavust ning võidelda unehäiretega nagu unetus.


5. Immuunsüsteemi tugevdamine:

Käe keskosa, randme ja sõrmede vaheline ala: See tsoon asub käe keskosas, randme ja sõrmede vahelisel alal. Masseerides seda piirkonda või avaldades sellele survet aitad tugevdada immuunsüsteemi ja suurendada keha vastupanuvõimet haigustele ja infektsioonidele. 

MINUST


Minu teadmised tervisevallas on juhatanud mind mitmekülgsele teekonnale, kus olen leidnud eneseteostust nii ärimaailmas kui ka spetsiifiliselt terapeudi rollis.


Soov pakkuda parimaid teenuseid kõigile, kes valivad parandada tervist ja üleüldist heaolu ja teisalt soov luua terapeutidele keskkond, kus oma andeid ning jõudu parimal viisil jagada, on toonud mind koos tütre Keily Kaikkoneniga täitma kauaaegset unistust avada teraapiakeskus. BLISS TERAAPIAKESKUS on meie unistuste täitumine, nüüd on igal inimesel võimalik kiirelt leida parimad spetsilistid või lihtsalt osaleda keskuses toimuvatel üritustel ning läbi selle terveneda ja tunda heaolu.

Tervendaja energia on saatnud mind läbi elu, ja see on innustanud looma rahustavat ja toetavat keskkonda, kus klientidel on võimalus leida tasakaal ja heaolu.

Minu lähenemine on mitmekülgne, alati juhitud soovist pakkuda parimat igale inimesele, kes minu juurde tee leiab. Nõustades tervisealastes küsimustes paljusid inimesi alternatiivmeditsiini valdkonnas, olen pikema aja jooksul saanud hindamatuid kogemusi ja teadmisi erinevatest tervisealastest perspektiividest.


Minu eesmärk on mitte ainult sümptomeid leevendada, vaid aidata Sul saavutada pikaajaline heaolu. Olen avatud südamega ja naudin pühendumist, pakkudes igaühele, kes minu juurde tuleb, individuaalset ja parimat võimalikku kogemust. Olen Sinu jaoks olemas, et aidata Sul leida tasakaal ja heaolu, mida parasjagu vajad. Tule ja koge isiklikult refeksoloogiaseansi mõju!

Kui tundsid ära, et refleksoloogia on see, mida proovida või taasavastada, siis oled südamest oodatud seansile. Klikka nupukesel ja leiad kalendris vabad ajad.

Oled alati oodatud nii refleksoloogiasse kui Bliss Teraapiakeskusesse


Angeelika Sotnik

Tel: 372 527 8656


Asume mugavalt Tallinna kesklinnas, registreerides parkimise 1. korrusel, pargid avaras parklas tasuta.


80 views

Comments


bottom of page