top of page

Individuaalne teraapia ja nõustamine

Individuaalne teraapia on üks ühele teraapiavorm ning spetsialiseerub Sinu ainulaadsetele vajadustele.

Terapeudiga koostöös saad selguse, mis Sinu elus toimub ja mida soovid muuta.

Individuaalne teraapia keskendub valdkondadele nagu: ärevus, tunnete ja emotsioonide väljendamine ning nendest keha vabastamine, mured paarisuhtes või peresuhtes, lein, lahkuminek, enese juhtimine, vaevavad mõtted, arusaamatud tervisemured, soov saada enesega paremini tuttavaks, olla enesekindlam jpm

PSÜHHOLOOGILINE NÕUSTAMINE
galerii5.jpeg

Konstellatsioon

Tulemuslik teraapia, milles vabastad end alateadlikest mustritest ning lahendad erinevad eluprobleemid.

KRISTEL RANNAMEES

MAIRIKA BABENKO

Konstellatsioonist

Tere tulemast avastama konstellatsiooni - sügavuti minev meetod, mis võimaldab nähtavaks teha alateadlikud seosed inimsuhete ja süsteemide vahel ning avada tee tervenemisele ja tasakaalule! Konstellatsiooni meetod on terviklik lähenemine, mis on loodud selleks, et aidata meil mõista ja lahendada erinevaid eluprobleeme, alustades isiklikest suhetest kuni laiema ühiskondliku kontekstini.

 

Konstellatsioonid ei ole pelgalt teraapiavorm, vaid pigem tervendav ja avardav protsess, mis võib aidata avada uusi vaatenurki ning pakkuda sügavat mõistmist ja lepitust minevikusündmustega. Bert Hellingeri poolt välja töötatud meetod kombineerib mitmeid psühhoteraapia ja teraapiavormide elemente, ning selle aluseks on arusaam, et paljud meie elu raskused ja konfliktid on seotud sügavate alateadlike mustrite ja seoste ning kolme armastuse seaduse rikkumisega: kuuluvuse, hierarhia ja tasakaalu seadusega.

 

Kas oled kunagi tundnud, et mingid mustrid ja probleemid korduvad su elus, hoolimata sellest, kui palju sa ka ei püüaksid neist vabaneda? Konstellatsioonid aitavad tuua päevavalgele need alateadlikud mustrid ja seosed, mis võivad olla peidetud meie perekonnas või sügavamal meie teadvuses. Näiteks võivad perekonstellatsioonid avada suguvõsa dünaamikat ja mõjusid, mis võivad olla seotud meie enesehinnangu, suhete või isegi tervisega. Samuti võivad organisatsiooni konstellatsioonid aidata avada tööalaseid dünaamikaid ning leida lahendusi töökonfliktidele ja organisatsioonisisestele probleemidele.

 

Konstellatsioonid ei ole ainult tõhus vahend probleemide mõistmiseks ja lahendamiseks, vaid need võivad ka aidata meil leida sügavat lepitust ja rahu minevikusündmustega ning avada uksi terviklikumale ja tasakaalustatumale elule. Konstellatsioonide protsessis osalemine võib tuua kaasa sügavaid taipamisi ja muutusi ning anda meile võimaluse avardada oma teadlikkust ja mõistmist enda ja oma suhete kohta.

 

Kui oled avatud uutele vaatenurkadele ja soovid süveneda oma isikliku kasvu ja arengu teekonnale, võib konstellatsioon olla just see, mida oled otsinud. See on võimas vahend, mis võib aidata meil avada uksi meie sisemisele tarkusele ja väele ning leida sügavamat ühendust iseenda ja teistega.

 

Kui soovid rohkem teada saada või broneerida oma konstellatsiooniseansi, võta meiega ühendust juba täna! Avastame koos konstellatsiooni võlujõudu ja astume koos sammu lähemale terviklikumale ja tasakaalustatumale elule!

Therapist

Individuaalne nõustamine

Professionaalne nõustaja aitab Sul näha selgemalt mis toimub ja leida Sinuga koos eesmärgid.

KRISTEL RANNAMEES

VIRGE NAERIS

Individuaalsest nõustamisest

Oled oodatud avastama individuaalse nõustamise maailma - kohandatud ja süvitsi minev tugi Sinu isikliku arengu ja heaolu jaoks! Individuaalne nõustamine on terviklik lähenemine, mis pakub Sulle võimalust sukelduda sügavale omaenda sisemisse maailma, avastada enda tugevused ja väljakutsed ning leida terviklikum ja rahuldustpakkuvam elu.

 

Kas oled leidnud end seisvat silmitsi keerukate olukordadega, mis tunduvad lahendamatud või soovid lihtsalt saada selgust oma elu järgmise sammu osas? Individuaalne nõustamine pakub Sulle turvalist ja konfidentsiaalset ruumi, kus saad avada oma südant, jagada oma mõtteid ja tundeid ning saada professionaalset tuge ja juhendamist.

 

Meie kogenud nõustajad on varustatud teadmiste, oskuste ja empaatiaga, et aidata Sul leida selgus keerukates olukordades, arendada oma enesejuhtimise oskusi ning saavutada isiklikud ja professionaalsed eesmärgid. Olgu Sinu eesmärk siis leida rahu ja tasakaal, parandada suhteid, lahendada tööalaseid väljakutseid või toime tulla stressi ja ärevusega, me oleme siin, et Sind toetada ja hoida.

 

Individuaalne nõustamine võib hõlmata mitmesuguseid meetodeid ja lähenemisviise, sealhulgas kognitiiv-käitumuslikku teraapiat, psühhoanalüüsi, lahenduskeskset teraapiat ja palju muud. Meie eesmärk on pakkuda sulle vahendeid ja strateegiaid, mis aitavad Sul ületada takistusi, arendada isiklikku terviklikkust ning saavutada paremat elukvaliteeti ja heaolu.

 

Kui soovid rohkem teada saada või broneerida individuaalse nõustamise seansi, võta meiega julgesti ühendust! Oleme siin, et toetada Sind sinu teekonnal eneseteadvuse ja isikliku kasvu suunas ning aidata Sul avastada oma tõeline potentsiaal ja õnn elus.

Happy Traveler

Holistiline regressiooniteraapia

Terviklik teraapiavorm, mis võib Sinu elu täielikult muuta kuna vabastad end sellest, mis Sind koormab ja hakkad nägema enda tegelikku väärtust ning potentsiaali.


PIRET KIRISTAJA

Holistilisest regressiooniteraapiast

Kas oled kunagi tundnud, et elu võiks olla rohkem kui lihtsalt „normaalsus“? Holistiline regressiooniteraapia (HRT) avab ukse suurema heaolu ja täiustatud elu poole. Kas soovid teada, millistele probleemidele see teraapia lahendusi pakub?

 

Holistiline regressiooniteraapia ei piirdu lihtsalt tavapärase eluga leppimisega. Selle eesmärk on viia Sind optimaalse, täieliku eluni, kus heaolu, rahulolu ja õnnetunne on loomulikud, kuid samas on olemas ka areng ja väljakutsed. See on elu, mida Sa elad täiel rinnal, kasutades ära oma tugevusi ja loomulikke andeid.

 

Kuidas see toimib? Holistilise regressiooniteraapia protsess on võimas, sest see võimaldab Sul uurida oma sisemaailma ja leida üles mineviku juured, mis on pannud aluse Sinu probleemidele. Selle käigus vabastatakse minevikus kinnijäänud tunde- ja mõttemustrid ning inimesed jõuavad iseendale lähemale ning tervenevad.

 

Mis teeb HRT-st nii tõhusa teraapia? Inimene on tervik, kus keha, meel ja hing toimivad üheaegselt. Iga mõte ja tunne mõjutab otseselt Su keha, ja vastupidi. Kui üks osa Sinust ei toimi harmoonias ülejäänuga, on kogu tervik häiritud.

 

HRT aitab avastada ja lahendada minevikus peituvaid emotsionaalseid konflikte, mis on aluseks paljudele psühholoogilistele ja psühhosomaatilistele probleemidele. Terapeudi juhendamisel saad Sa minna tagasi nendesse olukordadesse, mis on Sinu probleemide algpõhjuseks, ja läbi töötada need kooskõlas oma oleviku ja tulevikuga.

 

Kuid see pole veel kõik. Holistiline regressiooniteraapia toetub kvantfüüsikale ja maailmapildile, kus kõige olemasoleva aluseks on ühendväli, elava teadvuse väli. See tähendab, et Sul on võimalik luua oma elu just selliseks, nagu Sa soovid, kasutades ära oma sisemisi ressursse ja ühendust kõrgema minaga.

 

Kas soovid elada täisväärtuslikumat, rahuldust pakkuvat elu? Holistiline regressiooniteraapia aitab Sul avada ukse oma sisemise jõu ja tervenemise poole. Võta esimene samm oma parema tuleviku suunas ja võta ühendust meiega juba täna!

Treadmill

Sportlase nõustamine

Terviklik lähenemine sportlasele, nii noortele kui täiskasvanutele. Alustajale, edasijõudnule, pereliikmete juhendamine kuidas toetada sportlast.

VIRGE NAERIS

Sportlase nõustamisest

Jõua tippu koos spordipsühholoogiaga: Sinu edu teejuht spordis.

 

Hei, spordisõber! Oled Sa kunagi tundnud, et üksnes füüsiline treening ja tehniline oskus pole piisavad, et saavutada oma unistuste tulemusi? Võib-olla oled pidanud võitlema enesekindluse languse, motivatsioonipuuduse või vigastuste taastumisega. Sellistes olukordades võib spordipsühholoogi abi olla just see, mis aitab Sul ületada takistusi ja jõuda uuele tasemele.

 

Terviklik lähenemine:

Kujutle, kui saaksid oma spordiedu tõsta järgmisele tasemele, ühendades oma füüsilise võimekuse ja tehnilised oskused tugeva vaimse alusega. Spordipsühholoogia ja nõustamine aitavad Sul saavutada just seda. Treeningud võivad küll viia Sind füüsilise tipptasemeni, kuid tõeline edu saavutatakse siis, kui suudad ühendada selle vaimse valmisolekuga, mis lubab Sul võistlusel parimal moel esineda.

 

Sügav mõistmine:

Tippsportlane seisab silmitsi paljude väljakutsetega - alates võistluspinge juhtimisest kuni motivatsiooni säilitamiseni ja vigastustest taastumiseni. Spordipsühholoog aitab Sul mõista oma mõtteid, emotsioone ja käitumist, mis võivad mõjutada Sinu sportlikku sooritust. Koos töötame läbi need takistused ja loome strateegiad nende ületamiseks.

 

Tipptulemuste loome:

Kujutle, kuidas oleks saavutada oma unistuste tulemused ilma hirmu, enesekindluse või motivatsiooniprobleemideta. Spordipsühholoogia ja nõustamine aitavad Sul luua plaane ja strateegiaid, et saavutada oma eesmärke ning jõuda tipptulemusteni. Olgu su eesmärgiks võistluspinge juhtimine, enesekindluse suurendamine või vigastusest taastumine, koos saavutame edu.

 

Isiklik toetus:

Sa ei pea seda kõike läbima üksi. Mul on au olla Sinu kõrval, pakkudes individuaalset nõustamist ja tuge kogu Sinu sporditeekonna vältel. Minu eesmärk on aidata Sul avastada ja arendada oma täit potentsiaali spordis ning jõuda uuele tasemele oma sportlikus karjääris.

 

Kokkuvõttes, spordipsühholoogia ja nõustamine on võimas vahend Sinu jaoks, kes soovid saavutada tipptulemusi oma spordialal. Ära lase emotsioonidel ja mentaalsetel takistustel end tagasi hoida. Võta julgelt ühendust ja alusta oma teekonda parema ja edukama sportlasena!

bottom of page