top of page

Kehateraapia

Kehaeraapia on üks ühele teraapiavorm ning spetsialiseerub Sinu ainulaadsetele vajadustele.

Terapeudiga koostöös saad abi erinevatele muredele läbi keha tervendamise.

Kehateraapia keskendub valdkondadele nagu: tervisemured, valud, unetus, pinged, stress, emotsioonide vabastamine kehast, peavalud, üleüldise heaolu tõstmine jpm

Teraapiavormid, mis keskenduvad kehateraapiale on: 
REFLEKSOLOOGIA

MOKSA ja NÕELRAVI

KRANIOSAKRAALTERAAPIA

MASSAAŽ

NÄOHOOLDUSED

Reflexology

Refleksoloogia

Refleksoloogia põhineb iidsel teadusel mõjutades punkte, mis on seotud probleemse valdkonnaga. Mõju on tuntav juba peale esimest seanssi.

ANGEELIKA SOTNIK

PIRET KIRISTAJA

Refleksoloogiast

Kas otsid looduslikku ja õrna teraapiavormi, mis aitaks Sul leevendada stressi, vähendada valu ning taastada keha ja meele tasakaalu? Siis võib refleksoloogia olla just see, mida oled otsinud.

 

Refleksoloogia on iidne teraapiavorm, mis põhineb ideel, et meie keha organid, näärmed ja kehasüsteemid peegelduvad meie kätes, jalgades ja kõrvades. Terapeut kasutab õrna survet sõrmeotstega, et stimuleerida konkreetseid refleksitsoone, mis vastavad keha erinevatele osadele. Usutakse, et selle kaudu saame mõjutada närvisüsteemi, parandada vereringet ning tasakaalustada keha energiavoolu.

 

Millist abi võid saada refleksoloogia kaudu? Esiteks aitab see lõdvestada keha ja meelt, vähendades stressi ja ärevust ning parandades üldist heaolu. Stressi leevendamine omakorda võib aidata vähendada mitmesuguseid terviseprobleeme, nagu unehäired, seedehäired ja peavalud.

 

Lisaks sellele võib refleksoloogia aidata leevendada lihas- ja liigesvalu, soodustades lihaste lõdvestumist ja pingete vabastamist ning parandades vereringet. See võib olla eriti kasulik inimestele, kes kannatavad krooniliste valude all või soovivad leevendust pärast vigastust või operatsiooni.

 

Refleksoloogia võib aidata ka toetada keha loomulikku võimet taastuda haigustest ja vigastustest, tugevdades immuunsüsteemi ja kiirendades paranemisprotsesse. Samuti võib see tasakaalustada hormonaalsüsteemi, leevendades seotud sümptomeid nagu premenstruaalsündroom või menopausiga seotud vaevused.

 

Kuigi üks seanss võib anda kohest leevendust, võib täieliku mõju saavutamiseks olla vajalik mitmeid seansse. Regulaarsed refleksoloogia seansid aitavad säilitada keha ja meele tasakaalu ning toetada üldist heaolu ja tervist pikaajaliselt.

 

Kokkuvõttes võib öelda, et refleksoloogia on õrn ja looduslik teraapiavorm, mis pakub mitmekülgset abi ning võib olla kasulik igale inimesele, kes otsib holistilist lähenemist oma tervise toetamiseks. Tule ja avasta refleksoloogia imeline mõju juba täna!

Acupuncture

Moksa- ja nõelravi

Iidsed meetodid, mis on tõhusad lahendamaks erinevaid tervisemuresid, sõltuvusi ja toetab keha tervenemisvõimet.

Moksa- ja nõelravist

Moksa ja nõelravi on tõhus viis mitmesuguste tervisemurede leevendamiseks ning keha loomuliku tasakaalu taastamiseks. Siin on üksikasjalikum ülevaade sellest, millistele probleemidele see teraapia kaudu inimene abi saab:

 

Valu leevendamine:

Moksa ja nõelravi on efektiivne valu leevendamise viis, mis võib aidata erinevate valutüüpide, sealhulgas lihas- ja liigesvalu, peavalude ning kroonilise valu korral. Nõelravi abil stimuleeritakse keha loomulikke valu leevendavaid mehhanisme ning moksa teraapia soojendab ja lõdvestab lihaseid, aidates vähendada valu ja ebamugavustunnet.

 

Stressi ja ärevuse vähendamine:

Moksa ja nõelravi aitab kaasa lõõgastumisele ning stressi ja ärevuse taseme vähendamisele. Terapeutilised seansid võivad aidata tasakaalustada närvisüsteemi ning stimuleerida keha loomulikke lõõgastumis- ja rahulikkumehhanisme.

 

Seedesüsteemi tervise toetamine:

Moksa ja nõelravi võib aidata parandada seedimist ning leevendada seedehäireid nagu kõhukinnisus, kõhulahtisus, kõrvetised ja iiveldus. Terapeutilised toimingud aitavad tasakaalustada seedetrakti funktsiooni ning soodustada toitainete imendumist.

 

Une kvaliteedi parandamine:

Paljud inimesed kogevad unehäireid, nagu unetus või katkendlik uni. Moksa ja nõelravi võib aidata parandada une kvaliteeti, lõdvestades keha ja vähendades öist ärevust ning muid unehäirete põhjuseid.

 

Emotsionaalse tasakaalu taastamine:

Moksa ja nõelravi seansid võivad aidata tasakaalustada emotsionaalset seisundit ning toetada vaimset heaolu. See võib olla kasulik depressiooni, ärevushäirete ja muude emotsionaalsete väljakutsetega toimetulekul.

 

Immuunsüsteemi tugevdamine:

Moksa ja nõelravi võib aidata tugevdada immuunsüsteemi ning suurendada organismi vastupanuvõimet erinevatele haigustele ja infektsioonidele. See aitab säilitada keha üldist tervist ja heaolu.

 

Need on vaid mõned näited sellest, millistele probleemidele moksa ja nõelravi teraapia kaudu Sa abi saad. Oluline on meeles pidada, et teraapia tulemused võivad olla individuaalsed ning olenevad mitmetest teguritest, sealhulgas konkreetsest tervisemurest, keha seisundist ja teraapia regulaarsusest. Parim viis teada saada, kuidas moksa ja nõelravi Sinu jaoks toimivad, on konsulteerida kogenud terapeudiga ning alustada teraapiaseanssidega.

Relaxing Massage

Kraniosakraalteraapia

Toetus erinevatele tervisemuredele ja emotsionaalse stressi ja pingete leevendus. Üleüldise heaolu tõstmiseks.

MERLIIS SULG

Kraniosakraalteraapiast

Avasta enda jaoks kraniosakraalteraapia, kus harmoonia, tasakaal ja tervenemine saavad uue tähenduse!

 

Kraniosakraalteraapia on teraapiavorm, mis viib Sind sügavale enda keha ja vaimu tarkusesse ning pakub Sulle võimalust avastada sisemist rahu ja tervist. See iidne praktika tugineb veendumusele, et kehas on loomulik tervenemisjõud, mida saab toetada õrnade puudutuste ja tähelepanuga.

 

Seansi ajal sukeldud Sa sügavasse lõdvestusse ja avardumisse, lastes oma kehal ja meelel vabalt liikuda ning taastada tasakaalu. Kranio terapeutide kogenud käed juhivad Sind läbi protsessi, hoolikalt kuulates ja toetades Sinu keha loomulikku tervenemist.

 

Kraniosakraalteraapia aitab lahendada mitmesuguseid terviseteemasid ning toetada üldist heaolu mitmel erineval viisil. Näiteks võib see aidata leevendada stressi ja ärevust, parandada une kvaliteeti ning vähendada kroonilist valu, nagu peavalud, selja- ja liigesvalud.

 

Lisaks sellele võib kranio aidata tasakaalustada keha energiavoolu ning toetada seedesüsteemi, immuunsüsteemi ja hormonaalsüsteemi tervist. Kuna teraapia keskendub keha loomulikele tervendusvõimetele, võib see olla kasulik ka krooniliste haiguste, nagu fibromüalgia või autoimmuunhaigused, korral.

 

Kuid kraniosakraalteraapia on rohkem kui lihtsalt tervenemisviis - see on sügav ja lõõgastav kogemus, mis võimaldab Sul ühenduda oma sisemise olemusega ja avastada enda sees peituv jõud ja potentsiaal. Iga seanss on nagu teekond iseenda sügavamatesse kihtidesse, kus saad avastada uusi taipamisi, vabastada vanu piiranguid ning tunda end värskendatuna ja elujõulisemana.

 

Ära lase oma tervisel või heaolul enam takistusi seada! Astu julgelt sammu oma heaolu suunas ja avasta kraniosakraalteraapia imelised võimalused. Sinu keha ootab Sind, et avada uksi sügavama tervenemise, rahu ja rahulolu poole!

Oil Massage

Massaaž

Erinevad tehnikad lahendamaks ja toetamaks keha tervenemisprotsesse ning vabastamaks pingeid. Ajurveeda pea-, näo- ja turjamassaaž.

KRISTA LIIV

AET SILLASTE

Massaažist

Avasta massaaži tervendav mõju, kus saad leevendust mitmetele tervisemuredele ning kogeda sügavat lõõgastust ja keha taastumist!

 

Massaaž on mitmekülgne ja tõhus meetod, mis pakub lahendusi erinevatele terviseprobleemidele ning toetab üldist heaolu ja tasakaalu nii kehas kui ka vaimus. Siin on mõned probleemid, millele massaaži kaudu leevendust saab:

 

Lihaspinged ja valud:

Erinevad massaažitehnikad aitavad lõdvestada pinges lihaseid ning vähendada lihasvalu ja ebamugavustunnet. Sügavamõjuvad võtted aitavad leevendada sügavaid lihaspingeid ja parandada lihaste paindlikkust.

 

Stress ja ärevus:

Massaaž on suurepärane viis vähendada stressi ja ärevust ning luua sisemist rahu ja tasakaalu. Õrnad ja rütmilised puudutused aitavad rahustada närvisüsteemi ning soodustavad meeldivat ja lõõgastavat meeleolu.

 

Vereringe parandamine:

Massaaž stimuleerib vereringet, aidates paremini hapnikku ja toitaineid kanda kõikidesse kehaosadesse. See võib aidata vähendada turseid, kiirendada paranemisprotsesse ja toetada südame-veresoonkonna tervist.

 

Uneprobleemid:

Sügavalt lõdvestav massaaž võib aidata parandada une kvaliteeti ning luua optimaalsed tingimused hea une ja taastumise jaoks. Massaaž aitab lõdvestada keha ja meelt ning võimaldab sul sügavamalt lõdvestuda ja puhata.

 

Emotsionaalne tasakaal:

Massaaž tasakaalustab keha energiavoogusid ning toetab emotsionaalset heaolu ja vaimset selgust. See võib aidata leevendada emotsionaalset stressi, ärevust ja depressiooni ning luua positiivset ja tasakaalustatud meeleolu.

 

Terapeudid kasutavad erinevaid massaažitehnikaid, sealhulgas lõõgastav osteopaatiline lihasmassaaž, süvakoe massaaž, aroomiteraapia, ravimassaaž, punktmassaaž, spordimassaaž  ja refleksoloogia, et vastata individuaalsetele vajadustele ja eelistustele. Iga massaažiseanss on kohandatud Sinu keha ja vaimu vajadustele ning pakub Sulle lõõgastust, taastumist ja tervendust kõikidel tasanditel.

 

Kogedes massaaži mõju, saad avastada erinevaid võimalusi oma keha ja vaimu lõdvestamiseks ning luua endale hetki, mis on pühendatud Sinu heaolule ja tervisele. Naudi lõõgastust, taastumist ja tasakaalu ning tunne, kuidas massaaž muudab Sinu elu paremaks ja rõõmsamaks!

Applying Sheet Mask

Näohooldused

Mitmekülgne näohoolduste valik, mis toetavad Sinu näonaha elastsust, tervist ja nooruslikku sära.

KRISTA LIIV - näo kuputeraapia

KRISTA LIIV - näohooldus ultraheliga

Näohooldusest

Avasta näohoolduse võlu, kus saad tunda nahale omast hellust ja pühendumist ning kogeda naha nooruslikku sära ja tasakaalu!

Näohooldus on mitmekülgne ja oluline protseduur, mis pakub lahendusi erinevatele nahaprobleemidele ning toetab naha üldist tervist ja heaolu. Siin on mõned probleemid, millele näohoolduse kaudu leevendust saab:

Naha kuivus ja ebamugavustunne:

Erinevad näohooldustehnikad aitavad niisutada ja toita nahka, leevendades kuivust ja ebamugavustunnet ning taastades naha loomuliku niiskustasakaalu.

Naha vananemise märgid:

Näohooldus aitab vähendada vananemise märke nagu peened jooned, kortsud ja nahalõtvus, stimuleerides naha kollageeni tootmist ja parandades naha elastsust ja tekstuuri.

Naha ärritus ja tundlikkus:

Õrnad ja rahustavad näohooldustehnikad aitavad vähendada naha ärritust ja tundlikkust, luues nahale kaitsekihi ja rahustades ärritunud nahka.

Naha ebatasasused ja probleemid:

Näohooldus aitab tasandada naha tekstuuri, vähendades ebatasasusi ja probleeme nagu akne, punetus ja pigmentatsioonilaigud, ning taastades naha loomuliku tasakaalu.

Emotsionaalne tasakaal:

Näohooldus tasakaalustab keha ja meele energiavoogusid, luues positiivse ja tasakaalustatud meeleolu ning toetades emotsionaalset heaolu ja vaimset selgust.

Terapeudid kasutavad erinevaid näohooldustehnikaid, sealhulgas näo kuputeraapiat ja näonaha ultraheliteraapiat, et vastata individuaalsetele nahavajadustele ja eelistustele. Iga näohooldusseanss on kohandatud Sinu naha vajadustele ning pakub Sulle lõõgastust, taastumist ja tervendust nii väliselt kui ka sisemiselt.

Kogedes näohoolduse võlujõudu, saad avastada uusi viise oma naha hellitamiseks ning luua endale hetki, mis on pühendatud Sinu ilule ja heaolule. Naudi naha nooruslikku sära ja tasakaalu ning tunne, kuidas näohooldus muudab Sinu enesetunde ja enesekindlust!

bottom of page