top of page

Tervisealane nõustamine

Tervisealane nõustamine hõlmab endas kas üks ühele formaati või kaasatakse ka teisi pereliikmeid. Tervisealane nõustamine spetsialiseerub Sinu või/ ja Sinu pereliikme muredele.

Valdkonna nõustajale saad jagada enda murekohti ning terapeudiga koostöös leitakse lahendused.

Teraapiavormid, mis keskenduvad tervise nõustamisele on: 
TOITUMISNÕUSTAMINE

Low Calorie Salad

Toitumisnõustamine

Toitumisnõustamine ja ainevahetuse, toidutalumatuse testid nii lastele, noortele kui täiskasvanutele.

Ajurveeda tervise- ja toitumisnõustamine.

MADLEEN SIMSON

AET SILLASTE

Toitumisnõustamisest

Kas teadsid, et kõhuvalud, nahamured, seenhaigused, käitumismured (sh ATH), uneprobleemid, allergia, peavalud, autoimmuunsed haigused, depressioon, aine puudused.. jpm võivad just seotud olla vale toitumisega? Muutes enda toitumist teadlikumaks, võid parandada või leevendada nii mõnegi murekoha tervises ja enesetundes.

Toidutalumatuse ja ainevahetuse testid on hea valik ka laste murede korral kuna tegelikult on üsna raske lapsel selgitada, et mis toiduaine kuidagi enesetunnet muutis.

 

Tänapäeva ärevas maailmas on hea võimalus end ja enda pere toetada just valides parema toidulaua. Et saaksime olla tervemad, rohkem tasakaalus.

„Tervislikult toitumine“ võib olla sõnapaar, millest on raske aru saada.. et mis see tervislik valik siis tegelikult oleks? Et saaksid teada, mis on Sinu keha jaoks parim valik, siis kutsun Sind konsultatsioonile, kus just selle me välja selgitame. Vestleme, valime välja Sulle parimad testid ning toetan Sind sel teekonnal.

bottom of page