top of page

E, 18. märts

|

Bliss Teraapiakeskus

Bliss Teraapiakeskuse AVAMISPIDU

Registreeru ja tule TUTVU RUUMIDEGA ning OSALE erinevate TERAPEUTIDE TÖÖTUBADES. Tule meiega TÄHISTAMA ja saa osa mõnusast olemisest.

Registration is closed
See other events
Bliss Teraapiakeskuse AVAMISPIDU
Bliss Teraapiakeskuse AVAMISPIDU

Aeg & Koht

18. märts 2024, 13:30 – 17:30

Bliss Teraapiakeskus, Mehaanika 21, 10616 Tallinn, Estonia

Sündmuse info

Oled väga oodatud Bliss Teraapiakeskuse AVAMISPEOLE, registreeru kindlasti!

Klikka loe rohkem ja näed kogu päeva programmi.

Tule meiega TÄHISTAMA ja saa osa mõnusast olemisest, avamispidu on TASUTA. 

✨Uksed avame kell 13.30

Avamispeo avab Bliss Teraapiakeskuse hing ja asutaja Angeelika Sotnik.

✨AJAKAVA

14.00 - Alustame mini meditatsiooniga tuues meid kõiki kohale ja täites meid hea energiaga. Meditatsiooni viib läbi Erki Kari Kaikkonen, kelle juhendatud meditatsioonis on võimalik igal neljapäeval kell 18.30 osaleda ning Erki võtab vastu ka individuaalse nõustajana.

14.20 - Merliis Sulg tutvustab Sulle kraniosakraalteraapia kasutegureid ning kuidas selle teraapia abil saad saavutada parema tervise ja suurema heaolu. Lisaks tutvustab Merliis Sulle 21-päevast sisemise allika äratamise meditatsiooni, mis alustab juba 20.03.

14:40 - Holistiline regressiooniteraapia võimalusi ja mõjusid tutvustab Sulle terapeut Robert Kask.

15.00 - Holistiline terapeut ja refleksoloog Piret Kiristaja räägib ja näitab Sulle, kuidas toetada ennast pingelistel eluperioodidel ja millist abi saab refleksoloogiast. Lisaks korraldab ta koos Aura Alasiga naistele imelise harfirännaku õhtu “Sensuaalne naine”, mis toimub 10.mail.

15:20 - Pilk eetervõlurite maailma ja miks nad on nii võimsad. Nende toetav roll konstellatsioonides ja teistes teraapiates toob Sinuni konstellöör ja terapeut Erica Järv.

15:40 - Toitumisnõustaja ja mitme tervisealase raamatu autor, Madleen Simson räägib teile tervislikust toitumisest ja millest saavad alguse ainevahetuse probleemid lastel ja täiskasvanutel.

16:00 - Kristel Rannamees annab ülevaate konstellatsioonide põnevast maailmast ja Sul on võimalus osaleda lühikonstellatsioonis.

16:20 - Dr. Maibrit Schamardin annab nõu ja tutustab Sulle, kui oluline on hormonaalne tervis naisele ja mis loob aluse heaolu tundele.

16:40 - Ruth Valksaar räägib väeloomast ja viib teid koos abikaasa Ülariga põnevale meditatiivsele rännakule, kus kogeda šamanistlikke tervendusi ning kohtuda väeloomaga.

17.00 - Avamispeo lõpetame eriti MUINASJUTULISELT. Erki Kari Kaikkonen toob teieni võluva muinasjutumaailma, vestes meile kõigile ühe muinasjutu.

✨Avamispidu saadab võimalus läbi viia minisessioone ning arutada erinevaid küsimusi/ teemasid kõikide esinenud terapeutidega.

✨Igale kohale tulnud külalisele on meil ka KINGITUS, tule kindlasti meiega koos tähistama ja tutvuma nii terapeutide kui ruumidega.   

Ootame Sind!

Angeelika Sotnik

Bliss Teraapiakeskus

Tel: 527 8656

Email: info@blisstearaapiakeskus.ee

Jaga ka teistega

bottom of page